Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz
elektroherbalismus_clanek

Elektroherbalismus

Upozorňujeme, že v žádném případě měření na Sensitivu Imago 530 nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem!

Pro velmi přesné zjištění patogenů v těle – plísní, bakterií, virů, parazitů používáme Senzitive imago 530 s lékařskou certifikací.

Biorezonanční + nelineární systémová analýza stavu tělesných tkání.

Každý živý organismus, ale i neživý materiál, produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci.

Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A (od roku 2013 všechny Medical Device Class I ztratily možnost být použity ve zdravotnictví), a na rozdíl od jiných na trhu dostupných přístrojů, které se tváří jako biorezonance a obsahují maximálně 60 trigerových senzorů (jednosměrné senzory, které navíc chytají informace z okolí), Sensitiv Imago 530 měří nejen biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním pacientem, obsahuje 530 SBA snímačů, 12.000 kvazisenzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

Sensitiv Imago 530 je schopen určit zátěž těžkými kovy, chemikáliemi (herbicidy, pesticidy, fungicidy…), parazitární nákazu, geopatogenní zátěž, stav pH v těle, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou pro naturopata klíčové.

Určí přesně orgány, které jsou postižené, a je schopen nejen přesné detekce toxické zátěže nebo patogenu a to i v konkrétním orgánu nebo místě na těle, zjištění porušení homeostázy. Sensitiv určí všechny souvislosti a umožňuje terapeutovi zacílit příčiny potíží.

Na vývoji biorezonance se podílelo USA, Rusko a Japonsko. V Rusku se vynaložilo 450 milionů dolarů na výzkum tzv. MIND MACHINE ve 30ti laboratořích, v USA dal kongres v roce 1988 145 milionů dolarů na vytvoření systému PAS (psychotropní systém ozbrojení). Dlouho se biorezonance využívala jen pro vojenské účely. Až Holding Alfa – Med začal biorezonanci využívat výhradně k medicínským účelům. Výroba Sensitiv Imago je v USA, generální ředitelství v Rusku, na Ukrajině je IT, v Evropě se vyrábí mnohé součástky, jedná se tedy o celosvětový podnik.

  • Starší přístroje Sensitiv nemají tolik senzorů jako 530.
  • Sensitiv Imago 60 má 60 SRA snímačů, 8000 kvazisenzorů a jeho přesnost je 80%.
  • Sensitiv Imago 100 má 100 SRA snímačů, 10.000 kvazisenzorů a jeho přesnost je 90%.
  • Sensitiv Imago nelze srovnávat s přístroji jako je Oberon, Metatron nebo Diacom. Za kvalitní přístroj lze považovat pouze BICOM, který ale není biorezonancí v pravém slova smyslu, pracuje na principu akupunkturních bodů v každém meridiánu a měření na něm je částečně subjektivní.

Biorezonance

Na měření Sensitivem imago 530 je potřeba dostavit se minimálně 3 hodiny nalačno, pít jenom vodu a nemít na sobě žádné kovy včetně náušnic, hodinek, řetízků, pásku, kovových brýlí a kovových kostic v podprsence. Je nutné zcela vypnout mobilní telefon. Při měření, které je poměrně časově náročné, je pouze obsluha Sensitivu a klient. Vše ostatní ruší přesnost výsledků.

Pokud se rozhodnete absolvovat měření na Sensitivu Imago 530, počítejte s tím, že jsou třeba následné detoxikace (trvající delší dobu podle stupně zátěže v organismu), biorezonanční terapie a plazmování. Vše je velmi časově náročné a budete muset nás navštívit několikrát za sebou, abyste docílili výsledků. Nutné jsou i pravidelné kontroly. Pokud se jedná o parazity, které lze přenášet, je naprosto klíčové udělat odparazitování celé rodině, zejména pak sexuálnímu partnerovi (plazmovat lze rodiny společně).

Absolutní kontraindikací pří měření na Sensitivu je kardiostimulátor a epilepsie!

Upozorňujeme, že v žádném případě měření na Sensitivu Imago 530 nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem!

Sensitiv Imago, můžete zkusit sami. Více informací zde.

Budu ráda za sdílení nebo když mi zanecháte komentář. 🙂

Přesunout se na začátek