Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Kdo vlastně jsem?

Má životní pouť je velmi zajímavá a jak léta jdou, je stále více a více zajímavější. Až tak, že se chystám psát knihu. Ale nyní alespoň ve stručnosti.

Od mala mě zajímaly osudy lidí, jestli existuje Bůh a opravdová láska. Hledala jsem příčiny věcí. Proč se lidé rozchází a už k sobě nedokážou najít cestu? Už od mala jsem věděla, že nechci žít jen pro sebe a svou rodinu. Vždy jsem chtěla něco velkého, žít naplněný život pro ostatní. Mám stále své ideály a známí mi říkají, že na svou naivitu umřu. I přes spoustu ran osudu jsem stále stejná a přitom úplně jiná. Stále dokonale nedokonalá, ale věřte, pracuji na tom. Jsem už daleko a přece stále na začátku. Sotva přejdu jedny hory, hned se najdou jiné. Vyšší a těžší. Ale já tu desetitisícovku dám! Dám všechno na světě, protože vím proč! Nevím zatím jak, ale vím PROČ.

A hlavně to vše předávat s láskou a vděčností dál. V dnešním chaotickém, přetechnizovaném světě, kde 80 procent podnětů nás odvádí od nás samotných, od našeho původního já, od přírody, od opravdových hodnot a krás. Od Boha.

Více se radujme, více odpočívejme, více tančeme, více zpívejme, více křičme, více se odvažme, více se bavme, více se vciťujme a více buďme vděční za každou maličkost, více vědomě žijme a hluboce prožívejme teď a tady! A hned bude svět a lidi kolem nás krásnější……

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek