Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Energetické obrázky

Vítám Vás tu, věřím, že není náhoda, že jste dorazili na tyto stránky a nabízím i touto cestou řešení Vašich  potíží a energetických disbalancí na jakékoli úrovni. Mým přáním je, aby Vás obrázky mohly zharmonizovat, nabít a abyste nalezli odpovědi a cesty, naplňovali jste své touhy, přání a proudila k Vám láska a hojnost hojnosti. Vše za účasti, plné podpory a nekonečné lásky nebeského managementu. Obrázky maluji intuitivně pastelem či horkým voskem (nevystavovat obrázky přílišnému horku, slunci, svíčce, kamnům).

Můžete si vybrat obrázek dle Vaší intuice, protože ta Vás vede vždy dobře. Ten, který s Vámi nejvíce rezonuje Vám má co říct a je právě pro Vás. Nabízím také vytvoření harmonizujícího energetického obrázku přímo na míru Vám.  Stačí Vaše celé jméno, příjmení, datum narození a případně problém, který byste rádi řešili, pozitivní záměr. Vhodné také jako  dárek i pro někoho z Vašich blízkých. V takovém případě také poprosím o celé jeho jméno, příjmení a datum narození.

Na co vše obrázky působí:

 • na celkové osvobození se od všeho negativního, od vzpomínek a zážitků, emocí, od negativních programů, které jsou v nás velmi silně zakořeněny, odblokování různých bloků
 • na rozproudění lásky
 • na najití sama sebe, na najití cesty, talentu
 • na ochranu duchovního a fyzického těla
 • na posílení imunity
 • na rozproudění sexuální energie
 • na dodání energie a vitality
 • na najití vnitřního klidu a míru, na eliminaci stresu
 •  také úžasné obrázky na posílení sebehodnoty, sebelásky, sebedůvěry
 • také na přitáhnutí hojnosti v životě ve všech oblastech
 • v neposlední řadě i na získání finanční hojnosti a všeho co s tím souvisí

Pak také obrázky, zaměřené na posílení určitých orgánů, kostí, kloubů, na rozproudění lymfatického systému, na otevření srdce, na detoxikaci. Můžeme mít obrázek v menší velikosti daný i třeba v šuflíku pracovního stolu či v peněžence.

Je důležité, kam obrázek umístíte, s čímž Vám určitě poradím.  Například na posílení energie, vzpružení nebudeme dávat do ložnice a na uklidnění a dobrý spánek nebudeme dávat k pracovnímu stolu. Je možné namalovat obrázek do různých prostor, bytu, kanceláří na vyčištění a harmonizaci, zaměřeno na pozitivní energii, týmového ducha apod….

Energetické obrázky dodávají energii člověku, který si je pořídil nebo dostal, neustále, kdykoli to potřebuje. Dokáží podpořit, provázet, zvednout náladu, energii, rozveselit, zharmonizovat, pohladit na duši a rozehřát srdíčko.  Ponořte se do obrázku, vnímejte ho, vnímejte sami sebe, nalaďte se na něho a on se naladí na Vás a sladí Vás po všech stránkách. Udělejte si na sebe čas.

Ceny obrázků A5 se pohybuje kolem 180,-, A4 250,-, větší dle domluvy a účelu. Obrázek na míru maluji až po zaplacení platby předem na účet.

Předání buď osobně či poštou (platíte poštovné). Budu Vám vděčná za zpětnou vazbu.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek