Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Dřevěné energetické zářiče

Od mala miluju dřevo. Všichni mi nadávají, co si to nesu v kapse za dřevo, Ale já si nemůžu pomoct. Energii dřeva cítím daleko více jak z čehokoli jiného. To mě dovedlo k tomu, že jsem se pustila do úplně jemného dohlazení různých dřevíček, samorostů, kořenů a naplavenin, které jsem našla. Ne dle mých představ, ale ponechat ho původní, jak ho vyčarovala příroda. Jen mírně zaoblit a napustit přírodním olejíčkem. Někdy přidám esenciální olej. Dřevoterapie s aromaterapií.

A jsou z toho chmatátka, mazlítka, amulety či zavěšené šperky, které můžete mít vždy na sobě, v kapse či kabelce. Jsou i větší dekorace do bytu či zahrady. Velmi přirozeně, lehce a rychle Vás převibrují, restartují, nastartují, zharmonizují, I když máte les zrovna daleko a nemůžete obejmout celý strom.

I malý kousíček má tak velkou sílu. Například smrk má dodávat sílu a pevnost, posiluje nervy, pomáhá při bolestech zad a páteře, borovice nás může navést donitř k sobě samé, posiluje vůli a odvahu a vnitřní sílu, harmonizuje dýchání, černý bez má mít sílu omlazovat tělo i duši. Další účinky budou na blogu.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek