Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz
10_rad_pred_masazi

10 rad před masáží , abyste si ji mohli co nejvíce užít a aby Vám mohla přinést co nejvíce

  1. Před masáží je vhodné se seznámit s kontraindikacemi, jež brání tomu, aby masáž mohla být provedena. Jedná se především o vážnější zdravotní komplikace, jež Vás mohou trápit. V tomto případě je vhodné se nejdříve objednat na diagnostiku, zkonzultovat Vaše obtíže a dohodnout se na postupu zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Teprve potom si domluvit termín masáže.
  2. PŘED MASÁŽÍ JE VHODNÉ OSPRCHOVAT CELÉ TĚLO. Zbavíte se nejen potu, prachu, mazu, ale hlavně připravíte kůži na přijetí všech léčivých a tělu prospěšných látek. Ty potom mají šanci proniknout čistou kůží hluboko do tkání.
  3. Před masáží více jak hodinu nejezte. Zatížené trávící ústrojí a plynatost Vám bude bránit v tom, abyste se uvolnili a vychutnali si pohodu a relaxaci, kterou masáž přináší.
  4. Snažte se uvést do klidu. S dobrou náladou jde všechno líp.
  5. Pokud máte nějaké zranění či modřinu, upozorněte mě na to před masáží.
  6. Před masáží si sundejte šperky, řetízky i náušnice. Na těle nemůže být nic, co by bránilo správně provedené masáži.
  7. Masáž se provádí větším množstvím kvalitních přírodních olejů, které mohou umastit Vaše spodní prádlo.
  8. Pokud by Vám během masáže byl některý hmat nepříjemný, nestyďte se na to upozornit. Budu se snažit masáž provést tak, aby celkově byla pro Vás příjemná a přínosná, nikoli naopak.
  9. Naplánujte si masáž tak, abyste i po masáži mohli zůstat nějakou dobu v klidu. Účinek masáže musí tzv. doběhnout. K tomu slouží relaxační chvilka po masáži, kdy si v teple a klidu, vypijete svůj čaj, prodýcháte a teprve poté se oblékněte a půjdete domů.
  10. Spěch po masáži snižuje blahodárný vliv na Váš organismus, proto nespěchejte.

Vyberte si masáž, která bude pro Vás vhodná, zde.

Budu ráda, když článek sdílíte nebo mi zanecháte komentář. 🙂

Přesunout se na začátek