Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Rehabilitace porodu

Prohloubení a navázání či znovu navázání vztahu s mámou, potažmo i s tátou, dosycení láskou (dobrá zpráva je, že to opravdu jde v jakémkoli věku). Dokonce i rehabilitace početí – u nechtěných dětí, při problémech v prenatálu, po porodu nejčastěji odloučení od mámy (vždyť kdo z nás mohl být hned po porodu s mámou?) Při tom jsou to nejdůležitější okamžiky pro dítě. Tato terapie působí na oba. Nastává velké zlepšení vztahu, odstranění psychických poruch.

Rehabilitace porodu slouží k vytvoření nové korektivní zkušenosti v těch případech, kdy nemohlo prenatální období či porod proběhnout přirozeným způsobem nebo v době těsně po narození nebyla vytvořena vazba mezi matkou a dítětem (předčasný porod, následně inkubátor, císařský řez, problémy v těhotenství, úvahy o potratu, nepřijetí dítěte matkou apod..) V žádném případě se nejedná o traumatizaci klienta! Naopak. Všechny vlivy v těhotenství jsou přiznány, ale s tím, že tentokrát to dopadne dobře. Kromě toho utrpělo novorozeně spolu s matkou i přetrhnutí jejich vazby. Obnovení této vazby je také cílem terapie..

Vedlejší forma je tzv. dosycení mateřské péče – především pro dospělé.

Cílem této terapie je uvědomit si vlastní obavy z raného dětství, že bude člověk opuštěn – spojené se sebeutěšováním a dosytit potřebu mateřské péče. Optimální je přítomnost vlastní matky, pokud to není možné, může ji nahradit jiná žena.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek