Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Plazmový generátor RPZ 14

Předně chci upozornit, že žádná z metod, kterou používáme v naturopatické poradně, si neklade za cíl nahrazovat jakékoli lékařské testy a vyšetření. Tyto naturopatické techniky ale mohou být vynikajícím doplňkem lékařských a diagnostických metod.

Pro následnou likvidaci  všech “ černých pasážérů,, používáme v naší naturopatické poradně plazmový generátor RPZ 14, který si u nás můžete pronajmout a který přesně zaciluje konkrétní číslo frekvencí (je jich až 999 999), čímž se zkracuje doba a účinnost plazmování. Umožňuje zaměřit a odbourávat patogeny bez jakéhokoli poškození zdravé okolní tkáně. Na plazmě jste sami nebo pouze se svou rodinou.

Plazmový generátor pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1Hz. Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Royal Raymond Refe zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, , který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k jeho deaktivaci.

Pro tuto funkci je však nutné mít k dispozici kvalitní generátor, který nemění průběh frekvence ani tvar obdélníkových impulzu a nedochází k poklesu vstupního napětí. Je mnoho výrobků na frekvenční terapii, ale ne všechny pracují tak, jak je popsáno výše. Naprosto spolehlivý a revoluční výrobek je v tomto ohledu plazmový generátor RPZ14.

Jak probíhá „plazmování“?

  • Délka plazmování je velmi individuální. Plazmování je nejlepší využít hned po naměření patogenů.
  • Pokud máte výsledky lékařských testů, lze plazmový generátor nastavit cíleně dle těchto výsledků, ale myslím si, že je přece jen lepší udělat měření Sensitivem Imago 530, aby se zjistily všechny příčiny potíží.
  • U nás jste na plazmě společně maximálně se svou rodinou, kde je pravděpodobnost výskytu stejného patogenu.
  • Po plazmování dochází k velké eliminaci parazitů, kteří jsou plni toxických látek. Může proto nastat bolest hlavy, únava, krátkodobé střevní problémy. Je důležité zvýšit pitný režim a užívat více kvalitní čistou vodu. Více sdělíme osobně po plazmování.
  • Vše je naprosto bezbolestné a není třeba mít obavu z nějakého „zásahu“ do těla. Membrány lidských buněk jsou 100000x odolnější než membrány patogenních mikroorganismů, a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.
  • Po plazmování doporučujeme provést enzymoterapii a alkalizaci těla.
  • Frekvenční metoda není lékem ve smyslu obecných vědomostí o léčení. Je to však dlouhodobě ověřená a celosvětově používaná metoda, která dokáže eliminovat mikroorganismy a patogeny (viry, bakterie, plísně, parazity), způsobující zátěž organismu a výrazně stimulovat funkci imunitního systému.

Kontraindikace (Závažné příčiny vylučující použití)

  • Těhotenství a děti do tří let. 
  • Kardiostimulátor
  • Epilepsie

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek