Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Masáž horkými lávovými kameny

Je to technika už odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají na použití speciálních havajských manuálních technik, které ve spojení s působením horkých lávových kamenů mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž se doplňuje kvalitními přírodními aromatickými oleji, což umožňuje prožití klidu, pohody a naprostého uvolnění. Tyto masáže jsou hodnoceny velmi pozitivně.

Havajská masáž mimořádně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně pohřívá celé tělo, do hloubky relaxuje a harmonizuje, vyrovnává energii v těle. Působení hnětení, tlaku a tepla odplavuje i letité tělesné problémy. Tím se vytvářejí ty nejlepší podmínky pro detoxikaci organismu a uvolnění.

Dobytí energií přetrvává i po řadu dalších dnů. Po aplikaci se dostavují pocity žízně, intenzivnější hlenění, smrkání, odkašlávání, vyměšování. Je to známkou účinku a čištění organismu.

Průběh masáže:

Lávové kameny se nahřívají ve vodní lázni na teplotu 40-55 stupňů. Klient je celý zabalený pro zachování tepla a intimity. Postupně se zahřáté kameny pokládají na vybraná místa na zádech, rukou a nohou, aby se tělo připravilo na zvýšenou teplotu. Pak následuje speciální masáž nohou, zad, rukou kameny.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek