Objednávky na tel: +420 605 581 553 nebo na e-mailu: mhobzova@celostni-pece.cz

Klasické masáže

K masážím používám výhradně čistě přírodní vzácné oleje a esence. Je výborný prostředek k odstranění bolesti, migrén, navození dobré nálady, pohody, vitality a energie a zotavení svalstva. Osvěžuje mysl i tělo. Přináší odpočinek, relaxaci a zvýšení výkonnosti a odolnosti . Při klasické masáži jsou vyvolány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Zvyšuje imunitu.

Zároveň je považována za vynikající proces, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu, únavě a napětí, ale také proti vzniku traumat a potíží. Jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným problémům. Např. u bolestí hlavy může být příčina jejich strádání zablokovaná páteř či ztuhlá šíje, ne neurologický problém. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolestí se lze dlouhodobě zbavit.

Zacílením masáže na konkrétní místo lze odstranit mnohé další věci, ať už způsobené úrazem, vysokou fyzickou zátěží či sedavým zaměstnáním. Přijďte to vyzkoušet i Vy.

Zásady o ochraně osobních údajů / Cookies na webu / Mé služby / Kontakt

Tel: +420 605 581 553, e-mail: mhobzova@celostni-pece.cz, Poradna/Masérna: Divadelní 3, Brno, 602 00, 3. patro

Fakturační údaje: IČO: 05426693, Žleb 152, 66491, Neslovice

© Veškerý obsah na webu spadá pod autorská práva. Kopírování obsahu, bez dovolení majitelky webu je zakázáno.

Přesunout se na začátek